info@kansai-helios.ua
+38 (067) 470-24-40

Декоративні матеріали

Ми не можемо уявити світ без фарб і кольорів. Тому ми хочемо дати можливість кожному влаштувати свій світ за своїм смаком, у красивих кольорах, що приносять радість і творче натхнення. Фарби і покриття стали настільки простими у застосуванні, що більшість продуктів підходять для самостійного використання.

За допомогою нашого широкого асортименту брендів для захисту і декорування різних поверхонь ми намагаємося поєднати наше виробництвл і асортимент фарб з бажаннями і потребами клієнтів, а також зі світовими тенденціями.

ТМ Helios


Бренд Helios
, будучи найбільшим декоративним брендом у Групі KANSAI HELIOS, пропонує широкий асортимент покриттів для захисту і декорування різних поверхонь. Група продуктів BORI, TESSAROL, NITRO, SPEKTRA і IDEAL є результатом безперервного технологічного удосконалення і синонімами високої якості і екологічності.

logo-helios-brend-300x175

ТМ Belinka


Бренд Belinka
 пропонує захисні покриття для деревини вже протягом близько 50 років, розробляючи нові засоби захисту і покращення зовнішнього вигляду деревини. Наші експерти розробляють і дотримуються світових тенденцій у сфері покриттів, і знаходять інгредієнти, що покращують якість продукції Belinka, призначеної в основному для кінцевих споживачів.

logo-belinka-brend-300x175

ТМ Miks color

Бренд Miks Color пропонує широкий асортимент покриттів, що виробляються і продаються переважно в Україні, для декорування і захисту усіх видів поверхонь. Високий професіоналізм співробітників забезпечує високу і стабільну якість продукції Miks color, яка в змозі задовольнити найвимогливіших клієнтів.