info@kansai-helios.ua
+38 (067) 470-24-40

Комерційні перевезення

Вимоги до високої якості у сегменті комерційних перевезень є навіть вищими, ніж у автомобільній промисловості, оскільки комерційні транспортні засоби піддаються набагато більшим навантаженням і впливу екстремальних умов. До комерційних транспортних засобів висуваються особливі і високі вимоги щодо стійкості їх систем покриттів, антикорозійних властивостей і декоративних елементів.

KANSAI HELIOS є преміум-партнером провідних виробників вантажних автомобілів і запчастин до них, автобусів, сільськогосподарської техніки, та іншого ACE-обладнання. Спільно з нашими шановними клієнтами, ми досягли значних результатів у технологіях для залізничного та вантажного транспорту, а також у модернізації вантажного транспорту.

Системи покриттів для автобусів – високодекоративні і довговічні

KANSAI HELIOS пропонує високодекоративні і довговічні системи покриттів для зовнішніх поверхонь автобусів. Для довготривалого захисту автобусів Helios пропонує надміцні до механічних впливів захисні покриття, сумісні з широким спектром адгезивів на основі полімерів 1K PUR і MS.

Вантажні автомобілі і причепи – високотехнологічний захист за допомогою покриття

Асортимент нашої продукції включає високотехнологічні покриття для виробництва і технічного обслуговування вантажних автомобілів середньої і великої вантажопідйомності, у тому числі автоцистерн, самоскидів, кранів і бетонозмішувачів, а також кузовів, шасі, кабін, причепів вантажних автомобілів, і їх модернізації.

ACE-обладнання – особливо міцне і довговічне

Виробники кранів, бульдозерів, навантажувальних пристроїв і вильчатих підйомників потребують міцних та довговічних захисних покриттів з високою хімічною стійкістю, яка б дозволила даним транспортним засобам протистояти впливу бруду, солі, води і силі тертя. Наші покриття для ACE-сегмента тестуються на здатність протистояти найекстремальнішим умовам і пропонують ефективний і довговічний захист.