info@kansai-helios.ua
+38 (067) 470-24-40

Покриття для залізничного транспорту

Покриття майбутнього для залізничного транспорту

Компанії KANSAI HELIOS і Rembrandtin об’єднують свої накопичені знання і навички у сфері покриттів для залізничного транспорту під брендом RAILTEC. Наші покриття для залізничного транспорту задають тенденції простоти застосування, привабливого дизайну і тривалої корозійного захисту. Продукти RAILTEC відповідають усім вимогам у сфері покриттів для залізничного транспорту і пропонують широкий вибір різних видів покриттів: на основі органічних розчинників, водорозчинних, однокомпонентних систем, двокомпонентних систем і шпаклівок.

 

Уся наша продукція гарантує простоту обробки. Вона надзвичайно екологічна, відповідає вимогам щодо ЛОС, зручна у ремонті і швидко висихає. Продукція надовго захищає поїзди від корозії, змін відтінку, графіті та інших пошкоджень. Гарантується економічна рентабельність.

 

Ми надаємо великого значення інноваціям, зовнішньому вигляду і дизайну. Декоративний ефект є як ніколи важливим, особливо у відношенні громадського транспорту. Наші покриття пропонують широкий спектр дизайну: металеві і рефлексні покриття є універсальними для більшості поверхонь.

Асортимент продукції Rembrandtin включає водорозчинні покриття, покриття на основі органічних розчинників і шпаклівки:

 

Ассортимент продукции Rembrandtin включает водорастворимые покрытия, покрытия на основе органических растворителей и шпаклевки:

 

Покриття KANSAI HELIOS і Rembrandtin для залізничного транспорту були розроблені, відібрані і пристосовані під потреби наших клієнтів, що підтверджується нашими численними сертифікатами і рекомендаціями. Вони затверджені ВАТ НДІ залізничного транспорту (ВНИИЖТ) і відповідають стандартам ГОСТ.

 

Ми пишаємося обслуговувати наших клієнтів, виробників міжнародної залізничної промисловості у більш ніж 40 країнах в усьому світі ‒ від залізниці MAGLEV у Шанхаї до новітнього транспортного парку SBB Швейцарських Федеральних Залізниць.