info@kansai-helios.ua
+38 (067) 470-24-40

KANSAI HELIOS - в складі глобальної групи компаній з виробництва покриттів

KANSAI HELIOS входить до складу групи компаній – світового лідера з виробництва лакофарбових матеріалів – KANSAI PAINT Group. Маючи всесвітню мережу виробництва, реалізації та дистрибуції, ми забезпечуємо глобальну клієнтську базу. Надійність, розвиток і наукова діяльність – це найважливіші цінності, якими ми керуємося в оперативній роботі, а також надихають на створення нових продуктів і послуг, що відповідають всім вимогам наших партнерів і клієнтів.

KANSAI HELIOS – Designing Excellence

Компанія KANSAI HELIOS, як частина корпорації Kansai Paint, одного зі світових лідерів в області виробництва фарб і покриттів, представляє собою європейський центр передового досвіду. Керуючись прогресом, інноваціями та турботою про навколишнє середовище, ми прагнемо досягнення спільної мети, заснованої на цінностях, які розділяють усі члени групи KANSAI HELIOS, – пропонувати чудові продукти, що відповідають найвищим критеріям майбутньої якості і сприяти відповідальному, більш тісному та екологічному світу.

Ви – наш клієнт номер 1

Високотехнологічні покриття KANSAI HELIOS відповідають високим стандартам захисту навколишнього середовища, характеризуються нашим прагненням до інновацій та постійного самовдосконалення. До складу KANSAI HELIOS Group входять компанії і виробничі майданчики, розташовані в 18 країнах по всьому світу, компанія надає підтримку своїм клієнтам в будь-якій точці земної кулі. Наші клієнти – це найважливіше для нас, а швидкий сервіс є однією з сильних сторін, тому ми формуємо регіональні партнерські пропозиції на наших основних ринках. Група виробляє широкий асортимент продуктів і рішень в усіх сегментах лакофарбової галузі і для багатьох широко відомих брендів. Будучи фахівцем на нішевому ринку, KANSAI HELIOS може виробляти вироби будь-якого призначення з наперед заданими властивостями.

Екологічно безпечний розвиток, що відповідає вимогам ринку

Високотехнологічні покриття KANSAI HELIOS відповідають високим стандартам захисту навколишнього середовища, характеризуються нашим прагненням до інновацій та постійного самовдосконалення. До складу Відділ досліджень і розробок KANSAI HELIOS Group має в своєму розпорядженні одну з найбільш оснащених лабораторій у світі і прагне завжди представляти нові продукти і розробки, що відповідають вимогам ринку. Принципи дбайливого ставлення до навколишнього середовища та екологічно безпечного розвитку реалізуються у всіх сегментах відділу досліджень та розробок і у виробничих процесах. Нові продукти та препарати розробляються з метою скорочення використання ресурсів і негативного впливу на навколишнє середовище шляхом зведення до мінімуму вуглецевих викидів та споживання енергії.
Саме так знання в KANSAI HELIOS застосовуються для вигоди наших клієнтів і суспільства в цілому.

Лідируючі положення серед широко відомих брендів

KANSAI HELIOS Group пропонує широкий спектр покриттів і розчинів для різних видів промисловості, професійних користувачів і кінцевих споживачів, об’єднує десятки брендів, що заслужили довіру. Ми пишаємося тим, що займаємо лідируючі позиції на ринку систем покриттів для дорожньої розмітки в Європі, є одним з найбільших виробників лакофарбових матеріалів, а також одним з провідних європейських виробників покриттів для залізничної промисловості та є лідером в сегменті декоративних покриттів на ринках Центральної Європи. Крім цього, KANSAI HELIOS є сертифікованим партнером підприємств міжнародної автомобільної промисловості.

Лідируючі положення серед широко відомих брендів

Кожен співробітник компанії підтримує наш спільний дух інновацій, що означає ніколи не припиняти самовдосконалення і бути відкритими всьому новому. Інновації пропонуються ринку у вигляді нових продуктів і послуг, але також впроваджуються всередині компаній, що входять в групу, у виробництві та відділах досліджень і розробок, а також і в самих виробничих процесах. Дізнатися більше про наші інноваційні продукти ви можете на сторінці сайту KANSAI HELIOS Group.