info@kansai-helios.ua
+38 (067) 470-24-40

KANSAI HELIOS в Україні

Історія лакофарбового підприємства ТОВ «Хеліос Україна» бере свій початок з 1933 року, коли в місті Черкаси був створений невеликий завод під назвою «Аврора», що виробляє лакофарбову продукцію. З 2008 року ми є членом одного з кращих виробників лакофарбової продукції «Helios», а з 2017 – є частиною KANSAI PAINT group. Сьогодні ми займаємося модернізацією виробництва, використовуючи новітні технології та обладнання.

 

На підприємстві впроваджена інтегрована система управління у відповідності з ISO 9001: 2015 та ISO 14001: 2015. Це дозволяє забезпечувати виробництво не тільки якісної продукції, але і стежити за відсутністю шкоди навколишньому середовищу.

 

Більш того, група фахівців підприємства брала участь в розробці державних стандартів для водно-дисперсійних матеріалів (ДСТУ ISO 13300, ДСТУ ISO 1062-1), які відповідають європейським аналогам.

Наша продукція відрізняється високою якістю, комфортабельними експлуатаційними властивостями, екологічною чистотою і великим асортиментом кольорів. Основні цілі нашої діяльності:

  • Займатися розробкою все більш якісної продукції, щоб адаптуватися до потреб ринку.
  • Правильно і корисно використовувати ресурси, які знаходяться в нашому розпорядженні, щоб наша робота приносила користь сучасному світу.
  • Підкорити нові вершини і бути підприємством, яке відоме своєю високою якістю і продуктивністю.

Ми займаємося виготовленням таких видів продукції:

  • Покриття для дорожньої розмітки
  • Покриття для металообробної промисловості
  • Покриття для деревообробної промисловості
  • Декоративні покриття

Співробітники KANSAI HELIOS застосовують нові технології та обладнання на виробництві, а також займаються постійним підвищенням кваліфікації. Ми суворо контролюємо всі поставки лакофарбових матеріалів.

18030
вул. Будіндустрії, 3
м. Черкаси, Україна

 

Тел.: +38 (0472) 71-08-68