info@kansai-helios.ua
+38 (067) 470-24-40

Рулонні покриття

На сьогоднішній день койлкоутінг є одним з найбільш ефективних і високотехнологічних способів нанесення покриття на металеві субстрати (сталеві або алюмінієві). Це безперервний, повністю автоматизований процес, під час якого захисне покриття наноситься на всю поверхню. Сталеві або алюмінієві листи скручуються у рулон і готові до подальшої обробки. Дана продукція здебільшого використовується у будівельній промисловості, а також у сферах побутових електроприладів, автомобільній та інших видах промисловості.

 

KANSAI HELIOS виробляє високоякісні покриття для койлкоутінга. Лінійка нашої продукції пропонує широкий вибір різних видів грунтовок, емалей для фінішних покриттів і штукатурок. Вся продукція спеціально розроблена для задоволення різноманітних вимог клієнта і відповідає найвищим вимогам щодо механічної і хімічної стійкості, а також стійкості до ультрафіолетового випромінювання. Крім цього, вони підходять для різних видів ліній койлкоутінга. Це можливо завдяки нашому власному відділу досліджень і розробок, а також виробництву смол, які є сировиною для продукції койлкоутінга.

Helios є членом престижної  Европейської Асоціації Койлкоутінга (ЕССА), найбільшої і найвпливовішої Європейської асоціації виробників тонколистового металу, а також користувачів і виробників покриттів у цій промисловості.