info@kansai-helios.ua
+38 (067) 470-24-40

Матеріали для інтер’єру

Білі водні системи

 • HIDROHEL емаль біла HV E 60 – пігментований матеріал  на основі акрилової дисперсії. Відрізняється хорошими механічними і хімічними властивостями. Призначається для внутрішніх фарбувальних робіт. Застосовується у якості оздоблювального матеріалу в захисній системі ЛФП для меблів з масивної деревии, маблів, оброблених шпоном, МДФ. Призначається для фарбування вертикальної поверхні.

 

 • HIDROHEL емаль біла HS – пігментований матеріал на основі акрилової дисперсії. Відрізняється хорошими механічними і хімічними властивостями. Призначається для внутрішніх фарбувальних робіт. Застосовується у якості оздоблювального матеріалу в захисній системі ЛФП для меблів з масивної деревини, меблів оброблених шпоном, МДФ. Призначається для фарбування вертикальної поверхні.

 

 • HIDROHEL емаль грyнтувальна біла ARL – пігментований матеріал на основі акрилової дисперсії. Головні властивості – відмінне шліфування та відмінне покривання поверхні. Призначається для внутрішніх фарбувальних робіт. Застосовується у якості грунтувального покриття в захисній системі ЛФП для:
  • меблів з масивної деревини
  • меблів, оброблених шпоном
  • МДФ

  Призначається для фарбування вертикальних поверхонь.

  Особливо рекомендується для обробки крайок

Прозорі водні системи

 • HIDROHEL лак водний універсальний HV 30 TF – Безбарвний,  дуже прозорий матеріал на основі акрилової дисперсії. Призначається для внутрішніх фарбувальних робіт. Застосовується у якості грунтовочного і оздоблювального покриття в захисній системі ЛФП меблів з масивної деревини та меблів, оброблених шпоном

 

 • HIDROHEL лак водний універсальний VTR 30 – Безбарвний, дуже прозорий матеріал на основі акрилової дисперсії. Призначається для внутрішніх фарбувальних робіт. Застосовується у якості грунтовочного і оздоблювального покриття в захисній системі ЛФП меблів з масивної деревини та меблів, оброблених шпоном.
  Призначається для фарбування вертикальних поверхонь електростатичним методом