info@kansai-helios.ua
+38 (067) 470-24-40

AСЕ-покриття (покриття для сільськогосподарського, будівельного і землерийного обладнання)

Група KANSAI HELIOS пропонує комплексні рішення для ACE-сектора, на засадах інноваційних та лідируючих на ринку технологій, а також перевірені продукти, що відповідають найвищим вимогам сегмента щодо естетики, антикорозійної, атмосферної, хімічної і механічної стійкості.

 

Виробники кранів, бульдозерів, навантажувальних пристроїв і вильчатих підйомників потребують міцних і довговічних антикорозійних захисних покриттів, які б дозволили цим транспортним засобам протистояти впливу бруду, солі, води і силі тертя. Наші покриття для ACE-сегмента тестуються на здатність протистояти найекстремальнішим умовам і пропонують ефективний і довговічний захист.

 

У лінійці водорозчинних покриттів та покриттів на основі органічних розчинників з високим вмістом сухого залишку, особливо слід відзначити одношарові поліуретанові покриття (безпосередньо по металу) з високим вмістом сухого залишку, що відповідають найвищим вимогам, встановленим світовими виробниками ACE-обладнання.

 

Лінійка сегмента й надалі розширюється за рахунок порошкових покриттів KANSAI HELIOS і електростатичних покриттів, а також раніше розроблених матеріалів.

ACE-покриття, виготовлені з урахуванням потреб наших клієнтів

Пряма взаємодія і співпраця між командами досліджень і розробок, продажів і технічної підтримки пристосовуються до різних вимог наших клієнтів. Для індивідуальних рішень, що включають доступні Групі Хеліос технології та інтеграцію різних виробничих процесів у єдиний кінцевий продукт, зв’яжіться з нашими торговими агентами.