info@kansai-helios.ua
+38 (067) 470-24-40

Промислові покриття загального призначення

Високоякісна сировина і екологічно безпечні концепції є спільною рисою всіх продуктів сегмента промислових покриттів загального призначення компанії KANSAI HELIOS. Наші покриття роблять акцент на корозійний захист різних металевих поверхонь, одночасно використовуючи технології для довговічного бездоганного зовнішнього вигляду продукту.

 

Лакофарбові покриття KANSAI HELIOS для металевих поверхонь розробляються з урахуванням стандартів, таких як  ISO і ASTM, а також з урахуванням внутрішніх вимог і стандартів індивідуальних клієнтів.

Використовуючи високоякісне обладнання та вимірювальні інструменти, ми можемо спрогнозувати процес утворення корозії. Це особливо важливо для захисту контейнерів, електро- і гідрообладнання, а також деталей різних транспортних засобів.
Лінійка наших промислових покриттів загального призначення пропонує продукти для всіх видів металевих поверхонь, в тому числі з заліза, алюмінію та інших кольорових металів для широкого ряду різних сфер промисловості:

  • Велика побутова техніка: пральні та посудомийні машини, плити та печі, сушильні та прасувальні машини, а також різні комплектуючі деталі.
  • Системи теплопостачання: печі, колектори, теплові насоси, бойлери, радіатори, нагрівальні панелі, трубопроводи.
  • Електророзподільне обладнання: трансформатори, генератори, турбіни, колектори і мережеві структури.
  • Конструкції: металеві панелі, інструменти, покрівельні матеріали, перегородки, столярно-будівельні конструкції, вентиляційні пристрої.
  • Електротехнічна промисловість: корпуси двигунів, стартери, переносне обладнання, камери.
  • Металообробна промисловість: машино- і приладобудування, елементи огорож, металеві меблі, сейфи і каси.
  • Автомобільна промисловість: гаки, осі, шасі, колісні диски, сидіння, пружини, бампера, кожухи двигунів і захист елементів, що загвинчуються, гідравлічні і пневматичні деталі, трейлери, спеціальне обладнання для транспортних засобів.
  • Литі вироби: обшивка, запірно-регулююча арматура, з’єднувальні деталі, гідранти.
  • Виробництво чавуну: захисні лаки та кришки освітлювальних пристроїв, ізоляція трубопроводу.
  • Спортивні товари: емаль гарячої сушки для спортінвентарю, покриття для велосипедів.

Нові досягнення широко визнані і відзначені численними призами, сертифікатами та нагородами. Останні нагороди були присвоєні продукту “HELIOS ONE” – одношаровому покриттю нового покоління і спектральному селективному покриттю “SUNCOLOR”.