info@kansai-helios.ua
+38 (067) 470-24-40

Електроізоляційні Лаки

Електроізоляційні лаки Remisol

Електроізоляційні лаки Rembrandtin Remisol спеціально розроблені для електроізоляції електротехнічної сталі з особливим акцентом на відповідність покриттів вимогам охорони навколишнього середовища.

 

Більше 30 років досвіду у розробці та виробництві покриттів для смуг і штампованих пластин з електротехнічної сталі, що не містять хром і 100% відповідають Директиві RoHS, зробили компанію Rembrandtin лідером ринку, впродовж яка протягом кількох десятиліть поставляє продукцію відомим виробникам електротехнічної сталі і генераторів по всьому світу.

Вся продукція Remisol є водорозчинною і 100% не містить хром. Видатні ізоляційні властивості продукції зменшують струмовихрові втрати електричних пристроїв, таким чином підвищуючи їх ККД. Ізольовані пластини сердечника використовуються у моторах, генераторах, трансформаторах та інших електромагнітних пристроях. Наші тестовані продукти відповідають найвищим стандартам якості у галузі і спеціально розроблені з урахуванням індивідуальних потреб клієнта. Вся продукція Remisol класифікована відповідно до ASTM A 976-97 і IEC 6040-1-1 і повністю відповідає вимогам відповідних директив ЄС, наприклад, RoHS. (2002/95 / EC Обмеження використання деяких шкідливих речовин у електричному та електронному обладнанні).

Відповідно до Регламенту REACH, компанія Rembrandtin спільно з постачальниками регулярно тестує склад сировини і, таким чином, може гарантувати, що електроізоляційні лаки Remisol не містять будь-яких SVHC (особливо небезпечних речовин), що входять до списку REACH.