info@kansai-helios.ua
+38 (067) 470-24-40

Порошкові покриття

Задоволення зростаючих вимог до промислових покриттів є для нас важливим завданням, яке ми успішно вирішуємо за допомогою систем порошкових покриттів Helios Group. Наші системи порошкових покриттів – це результат постійних інновацій, технічної експертизи і поліпшеною технології, що дозволяє нам відповідати всім технічним вимоги ринку. Порошкові покриття не містять розчинників, екологічно безпечні та економічні. Вони відіграють чималу роль у функціональності покриття майбутнього.

Сфера застосування

Helios Group представляє широкий асортимент порошкових покриттів. Ми виробляємо чотири типи: поліефірні порошкові покриття, епоксидні порошкові покриття, гібридні порошкові покриття і поліуретанові порошкові покриття. При виборі між декоративними та захисними порошковими покриттями для внутрішнього та зовнішнього застосування ми знайшли вірний варіант і надаємо технічну підтримку відповідно до потреб ринку.

  • С/Г: сільськогосподарське обладнання, садові механізми, транспортери, садове обладнання та ін.
  • Побутові прилади: холодильники, печі, плити, водонагрівачі, інші нагрівальні пристрої, та ін.
  • Архітектура: віконні рами, фасадні елементи, дорожні знаки, що світяться, об’єкти, огорожі та ін.
  • Електричні шафи: шафа управління, інші шафи
  • Меблі: садові меблі, офісні меблі, наметові меблі та ін.
  • Кераміка: каструлі, чашки, вази та ін.
  • Автомобільна промисловість: гальма, ресори

Переваги для вас

Наші замовники можуть вибирати з більш 750 доступних різних кольорів за шкалою RAL або замовити порошкове покриття з індивідуальними характеристиками, яке виробляється за запитом клієнта. Завдяки нашим сучасним лабораторіям відділу досліджень і розробок ми можемо ефективно задовольняти особливі вимоги, а наші покриття сертифіковані міжнародним знаком якості Qualicoat і GBS. Ми виробляємо як невеликі, так і об’ємні партії.

Дізнатися докладніше про наші порошкові покриття, їх переваги, характеристики та особливості застосування ви можете, ознайомившись з нашим каталогом продукції.